8058 Akvarell
Såld: 800 kr
Såldes den 22 april 2019 -
8126 Akvarell
Gideon Börje (1891-1965), Kust, motivet: 29x47
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juli 2017 -
7047 Akvarell
Såld: 200 kr
Såldes den 5 december 2016
7435 Akvarell
Gideon Börje (1891-1965), landskap, signerad, 23x30
Såld: 100 kr
Såldes den 28 november 2016 -
9119 Akvarell
Gideon Börje (1891-1965), strand, 25 x 33
Såld: 450 kr
Såldes den 4 maj 2015 -
9197 Akvarell
Gideon Börje (1891-1965), landskap, 26x34
Såld: 300 kr
Såldes den 1 oktober 2012
1207 Akvarell
Såld: 3.600 kr
Såldes den 17 oktober 2011