Föremål som liknar akvarell Gideon Börje

  • Träfflista
  • 8058 Akvarell
    Såld: 800 kr

    Såldes den 22 april 2019
  • 8126 Akvarell
    Gideon Börje (1891-1965), Kust, motivet: 29x47
    Såld: 100 kr

    Såldes den 17 juli 2017
  • 7047 Akvarell
    Såld: 200 kr

    Såldes den 5 december 2016
  • 7435 Akvarell
    Gideon Börje (1891-1965), landskap, signerad, 23x30
    Såld: 100 kr

    Såldes den 28 november 2016
  • 9119 Akvarell
    Gideon Börje (1891-1965), strand, 25 x 33
    Såld: 450 kr

    Såldes den 4 maj 2015
  • 9197 Akvarell
    Gideon Börje (1891-1965), landskap, 26x34
    Såld: 300 kr

    Såldes den 1 oktober 2012
  • 1207 Akvarell
    Såld: 3.600 kr

    Såldes den 17 oktober 2011